Konkurs recytatorski z języka angielskiego

Dnia 5 czerwca, w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski języka angielskiego dla klas IV – VI. Dziesięcioro uczniów przygotowało na pamięć teksty, wybrane z pomocą nauczycieli, ćwicząc nie tylko poprawną wymowę i słownictwo w języku obcym, ale też interpretację aktorską i wrażliwość na piękno poezji. W skład jury konkursu weszli nauczyciele języka angielskiego, p. Piotr Tegnerowicz i p. Adam Rusnak.

W organizacji pomogły p. Magdalena Walczyńska, nauczycielka języka polskiego i pani bibliotekarka, Halina Włoszczyńska.

Laureatom i wyróżnionym przyznano nagrody książkowe w języku angielskim i cząstkowe oceny celujące z tego przedmiotu. Laureaci: Helena Czech Vb – I miejsce Zofia Prostak VIb – II miejsce Maria Lepszy Vb – III miejsce Wyróżnienia: Nikola Dragan Vb Weronika Jakubczyk Vb Mateusz Respond VIb.