Dlaczego warto być uczniem naszej szkoły?

Link do prezentacji w postaci filmu wideo

W naszej szkole warto się uczyć dlatego, że:

obraz4

obraz21obraz3

Patrz tam gdzie inni patrzą i zobacz to, czego inni zobaczyć nie potrafią”

Destination Imagination (DI) jest największym na świecie programem dla dzieci i młodzieży zorientowanym na rozwój kreatywności oraz umiejętności XXI wieku. Działa w 42 krajach, na sześciu kontynentach, 48 stanach Ameryki Północnej oraz w Kanadyjskich prowincjach. Daje możliwość odkrywania i wydobywania niezmierzonych potencjałów dziecięcej wyobraźni. Jest też ekscytującą przygodą dla tych, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania, zdolności i talenty.

Szachy w SP108!

Zajęcia szachowe w naszej szkole prowadzone są przez pana Wiesława Janochę, mistrza FIDE, trenera i instruktora szachów w MDK Śródmieście we Wrocławiu.

chess-game-strategy-intelligence-52993

Tańce!

W naszej szkole  realizowana jest innowacja pedagogiczna TANIEC JAKO ELEMENT EDUKACJI MIĘDZYKULTUROWEJ   w ramach lekcji wychowania fizycznego.  Zespół tworzą uczniowie klas 1-3.  Dzieci znają także tańce polskie i innych narodów, reprezentują szkołę na imprezach szkolnych i środowiskowych. Zespół prowadzi Elżbieta Grzelak.

obraz7obraz61

Sześciolatki w naszej szkole aktywne i z dużym powodzeniem uczestniczą w życiu klasy i szkoły. Często biorą udział w zajęciach organizowanych w przestrzeni miejskiej Wrocławia.

obraz8 obraz10 obraz11 obraz12 obraz13 obraz14

Mamy dwie nowe i nowoczesne pracownie komputerowe

obraz16 obraz17 obraz18

Nasza świetlica jest nowoczesna i przyjazna dzieciom – szczególnie tym najmłodszym. W świetlicy pracuje trzech wykwalifikowanych wychowawców. Świetlica jest czynna w godzinach 6:30 – 17:00.

obraz19 obraz211 obraz20

Sale lekcyjne są dobrze wyposażone

obraz22 obraz23 obraz24 obraz25

Mamy nowe boisko!