Klasa 8b

Warsztaty projektowania na Uniwersytecie Ekonomicznym

 

 

Laboratorium Mikrobiologii Uniwersytetu Ekonomicznego

Uczniowie klasy 7b wzięli udział w lekcji w laboratorium mikrobiologii Uniwersytetu Ekonomicznego, która odbyła się w ramach programu „Szkoła w Mieście”. W trakcie zajęć klasa zapoznała się z obsługą mikroskopu, przygotowywała własne preparaty mikroskopowe oraz miała możliwość obejrzenia w powiększeniu m.in. drożdży, pleśni i własnych włosów.


Wycieczka do Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu

Dnia 23 października 2017 r. klasa 7b odbyła wycieczkę po Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Uczniowie zwiedzali zespół naziemnych budowli górniczych oraz trasę podziemną, które należały niegdyś do kompleksu Kopalni Węgla Kamiennego „Julia”. W trakcie zwiedzania obiektu mieli okazję zapoznać się z historią wałbrzyskiego górnictwa, jak również poznać warunki pracy górników.