Sportowa Liga Klas

SPORTOWA LIGA KLAS 4-6

TABELA PO DWÓCH KONKURENCJACH:

1. 6b – 14 pkt

2. 6c – 10 pkt

3. 5b – 4 pkt

4. 5a – 3 pkt

5. 4a – 1 pkt

6. 4b, 6a – 0 pkt

SPORTOWA LIGA KLAS 7-8

TABELA PO DWÓCH KONKURENCJACH:

1. 8a – 12 pkt

2. 8b – 8 pkt

3. 7b – 5 pkt

4. 7a – 3 pkt

Koordynator Sportowej Ligi Klas: mgr Artur Zieliński

__________________________________________________

SPORTOWA LIGA KLAS – II KONKURENCJA „UNIHOKEJ”
(ZDALNIE)

Kl. 7-8:
1. 8b – 7 pkt
2. 8a – 5 pkt
3. 7a, 7b – 0 pkt reprezentanci klas nieobecni

Najlepszy zawodnik rozgrywek: Maksymilian Panek 8b

Kl. 4-6:
1. 6b – 7 pkt
2. 6c – 5 pkt
3. 5b – 3 pkt
4. 4a – 1 pkt
5. 4b, 5a – 0 pkt
6a – reprezentant klasy nieobecny

Najlepszy zawodnik rozgrywek: Maja Piątek 6b

Koordynator Sportowej Ligi Klas: mgr Artur Zieliński

__________________________________________________

W październiku zainaugurowaliśmy rozgrywki Sportowej Ligii Klas w tym roku szkolnym. Pierwszy turniej rozegraliśmy w piłkę nożną.

W turnieju kl. 7-8 po bardzo emocjonującym finale wynik rozstrzygnął się dopiero w dogrywce. Zawodnicy z klasy 8a bardzo skutecznie grali z kontrataku i ostatecznie pokonali w finale klasę 7b 3:1. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Szymon Lech, który w całym turnieju zdobył 6 bramek.

W turnieju kl. 4-6 również emocji nie brakowało. W poszczególnych etapach turnieju mogliśmy oglądać dogrywkę oraz rzuty karne. Każda klasa dała z siebie wszystko. Pierwsze miejsce zajęła klasa 6b, która
w finale pokonała swoich rówieśników z klasy 6c 5:1. Klasa 6b w całym turnieju straciła tylko jedną bramkę
i mogła pochwalić się znakomitym dodatnim bilansem bramkowym. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Eryk Masepiuk.

Aktualna tabela z punktacją dostępna w załącznikach poniżej oraz standardowo na tablicy w bloku sportowym szkoły:)