Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w klasach I-III, SEMESTR II, ROK SZKOLNY – 2016/2017

Nazwa koła Prowadzący Klasa

Dzień, godzina, sala

Język maszyn gr I

Język maszyn gr II

p.Karolina Sakowska 2b Czwartek 11.40-12.25

Piątek 11.40-12.25 s.35

Destination imagination p. Karolina Sakowska 2 b Czwartek 12.30-13.30 s.34
Koło języka angielskiego dla klas III p.Karolina Sakowska 3 b Środa 11.40-12.25 s. 34
Język maszyn gr I

Język maszyn gr II

p. Alina Stańczyk 1 b Poniedziałek 12.45-13.30 s.36

Środa 11.40 – 12.25 s.36

Lekcje twórczości p. Alina Stańczyk 1b Czwartek 11.40-12.25 s.34
 „Chcę wiedzieć więcej” p. Alina Stańczyk 1b Piątek 11.40-12.25 s.34
Język maszyn gr I

Język maszyn gr II

p. Barbara Chojnacka 1 a Poniedziałek 11.40-12.25 s.36

Czwartek 12.45-13.30

Lekcje twórczości p. Barbara Chojnacka 1a Piątek 11.40-12.25 s.21
Język maszyn gr I

Język maszyn gr II

p. Małgorzata Markowska 2a Poniedziałek 11.40-12.25 s.36

Wtorek 12.45-13.30

Destination imagination p. Małgorzata Markowska, p.Elżbieta Grzelak 2a Poniedziałek 12.45-14.25 s.13
Język maszyn gr I

Język maszyn gr II

p. Anna Matura 2 c Środa 9.50-10.35

Piątek 9.50-10.35 s.35

Koło szachowe

 

Koło szachowe

p. Anna Matura

 

p. Wiesław Janocha

2c

 

kl. I- III

Poniedziałek 15.25-16.10 s.19

Piątek 14.35-15.20 s.19

Koło plastyczne z elementami teatru p. Anna Matura 2c Środa 15.25-16.10 s.34
Język maszyn gr I

Język maszyn gr II

p. Anna Niedzielska-Kania 3b

3b

Wtorek 9.50-10.35

Środa 8.55- 9.40 s.36

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Koło „Pomagamy sobie wzajemnie”

p. Anna Niedzielska- Kania 3b Poniedziałek 9.50-10.35
Język maszyn gr I

Język maszyn gr II

p. Renata Jasiurska 3a Piątek 12.45- 13.30 s.36

Czwartek 11.40-12.25

Koło matematyczne p. Renata Jasiurska 3 a, b Poniedziałek 9.50-10.35 s. 25
 Destination imagination p. Renata Jasiurska 3 a Wtorek 12.45-13.30
Koło taneczne klasy

I i II

p. Elżbieta Grzelak Klasy 1 , 2 Poniedziałek 15.30 – 16.15 s.14
Zabawy logopedyczne p. Lidia Jońca Kl. 0 Piątek 10.30-11.30 s.30
 Szkolny Klub Sportowy –SKS p. Lidia Jońca Kl. 2a,b Środa 13.30-14.30

Piątek 14.30-15.30 s.10

(sala gimnastyczna)

 „Mały mistrz” p. Artur Zieliński Kl .3 a Wtorek 11.40-12.25 s.10

(sala gimnastyczna)

 „Mały mistrz” p. Artur Zieliński Kl . 1a

 

Kl. 1b

Piątek 10.45-11.30 s.10

sala gimnastyczna)

Piątek 8.00-8.45 s.10

(sala gimnastyczna)