Zajęcia pozalekcyjne

Prowadzący Nazwa koła zainteresowań/ klasa Dzień godzina sala
p. Katarzyna Tracz Destination Imagination, kl.3b środa 14.35- 16.10  s.19
p. Anna Matura Uczę się uczyć -pomoc w odrabianiu zadań domowych, kl 3c

Radosna twórczość , kl 3c

środa

 

czwartek

11.45-12.25

 

12.45-13.30

 

 

s. 13

p. Renata Jasiurska

 

Lekcje twórczości , kl 1a

Lekcje twórczości, kl 1 b

czwartek

wtorek

12.45-13.30

9.50- 10.35

 
p. Anna Niedzielska-Kania Pierwszaki grają w szachy, kl. 1a

Pierwszaki grają w szachy, kl. 1b

wtorek 11.40- 12.25

 

14.35-15.20

s.5

 

s.22

p. Małgorzata Markowska Destination Imagination, kl. 3a

Nauka i zabawa, kl. 3a

poniedziałek

środa

12:45- 14:25

12.45-13.30

s. 13

s.13

p. Barbara Chojnacka

 

Lekcje twórczości, kl. 2a

Rusz głową- koło matematyczne, kl.

Koło dziennikarskie, kl. 2a

Poniedziałek

Wtorek

czwartek

9.50-10.35

10.45-11.30

9.50-10.35

s. 36

s. 5

s.35

p. Alina Stańczyk

 

Słowne łamigłówki, kl. 2b

Liczmanek, kl. 2b

Poniedziałek

Wtorek

12.45-13.30

11.40- 12.25

s. 36

s. 35

p. Karolina Sakowska Destination Imagination, kl. 3b

kółko –język angielski (pisanie listów do Chin)

środa

spotkania doraźne

14.35-16.10  s.19
p. Marta Michułka Zabawy językowe (język rosyjski), kl. 4-7

Pogotowie językowe ( j. rosyjski, j. angielski), kl. 4-7

Środa

czwartek

13.40-14.25

12:45- 13:30

 s. 33

s.33

p. Maria Górna Twórcze pisanie, kl. 4,5,7

Twórcze pisanie, kl. 4,5,7

 

poniedziałek

 

12:45- 14: 25

 

s. 33

p. Elżbieta Kleciek Zdolny matematyk, kl. IV-VII

SzachMistrz, kl. IV-VII

Poniedziałek

 

Poniedziałek

13.40-14.25

 

12.45- 13.30

s. 22

 

s.22

p. Anna Sadowska

 

Przyroda i my, kl.

Przyroda i my, kl

poniedziałek

środa

12:45- 13:30

13:40- 14.25

s. 29

s.29

p. Artur Zieliński

 

Volleymania kl. IV – VI

Szkolny Klub Sportowy

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:30 – 16:00

14:25 – 15:10

14:30 – 16:00

14:25 – 15:10

14:30 – 16:00

 s. 10
p. Mirosław Rubacha

 

Co, jak i kiedy….. , kl. IV-VII

Nie ma przyszłości bez ekologii, kl.

Poniedziałek

Spotkania doraźne

14:35-15:20

 
p. Beata Foltyn

 

Pomagamy sobie wzajemnie, kl. 7

Gry i zabawy logiczne, kl.7

Pomagamy sobie wzajemnie, kl.6

Poniedziałek

Poniedziałek

środa

14:35- 15:20

12:45- 13.30

 

s. 25

s. 25

p. Leszek Stefanowski Chór, kl. 4-7 środa 13.40- 14.25 s.22
p. Lidia Jońca

 

SKS: Bieg to zdrowie, kl. 4-7

Zabawy logopedyczne, kl. 0

Sobota- wyjścia

czwartek

 —-  —-

 

s.3

p. Elżbieta Grzelak

 

Szkolne koło taneczne kl 1-3

„Złota mandarynka”

Szkolne koło taneczne kl 4-7

„Złota pomarańcza”

Destination Imagination 3a

Poniedziałek

 

 

 

Piątek

Poniedziałek

15.30- 16.15

 

 

13.40-14.50

 

12.45-13.30

s. 14

 

 

s. 14

 

s. 13

p. Grażyna Rogulska

 

Język rosyjski, kl. 2-3

Co mogę zrobić w szkole, kl 1-3

Wtorek

Wtorek

 12:45- 13.30

13.30- 14.25

s. 24

s.24

p. Anna Bach Szachy- to też matematyka, kl. 3b czwartek 16.00-17.00 s. 22
p. Łukasz Gregorowicz Dziennikarska 108-ka, kl.

Dziennikarska 108-ka, kl.

czwartek 13.40- 14.25

14.35- 15.20

s. 23

s.23

p. Halina Włoszczyńska

 

Przyjaciele biblioteki, kl. 0-3

Przyjaciele biblioteki, kl. 4-7

Poniedziałek

wtorek

8.00- 9.00

13.40- 14.40

Biblioteka szkolna
p. Adam Rusnak

 

Angielski po lekcjach, kl. 4-7

Angielski po lekcjach, kl. 4-7

piątek

piątek

13:30-14:25

14:35-15:20

s. 35

 

s. 35

p. Karolina Paszek-Piątek Magia chemii, kl. 7 środa 14:45- 15:30 s.29
p.Elżbieta Olejczuk Geografia inaczej, kl. 7 poniedziałek 14:35- 15:20 s.34
p.Beata Zwierzycka Koło Caritas, kl. 3 Poniedziałek

środa

13.40- 14.25

13.40- 14.25

s.29

s.26

p. Dawid Raczkowski Śladami niemieckiego Wrocławia, kl. 7      
p. Katarzyna Krzysztofik Spotkania z fizyką, kl. czwartek 14:50- 15:20 s.33
p. Małgorzata Więcław- Szafrańska Plastyczne inspiracje, kl. 1-3

Kl. 4-7

wtorek

wtorek

13.40-14.25

14.25- 15.20

s.26
p. Katarzyna Malinowska

p. Agnieszka Maćkowska

Nerwy w konserwy, kl. 1-3

Strachy na lachy,kl. 4-7

Środa

Indywidualne spotkania

14:35-15:20

 

————–

 
p. Anna Jakuczek Koło czytelniczo –matematyczne

„Integracja”, kl. 1-6

piątek 13:00- 13:45 s. 15
ks Piotr Marcinów Koło Caritas, kl. 4-7 poniedziałek 13:40-14:25  s. 33