Moje miasto bez elektrośmieci

Szkoła Podstawowa nr 108 bierze udział w programie „Moje miasto bez elektrośmieci”. W ramach tej akcji, w dniach 22-23 marca, w naszej placówce organizowana jest zbiórka elektrośmieci. Są nimi zużyte, przestarzałe lub zepsute pralki, lodówki, komputery, telefony, świetlówki i żarówki energooszczędne, telewizory, sprzęt audio, żelazka, wiertarki i inne podobne sprzęty zasilane na prąd lub na baterie (w tym również same zużyte baterie). Mniejsze odpady można przynosić do sali nr 13. W przypadku dużych przedmiotów, proszę kontaktować się ze szkolnymi koordynatorami akcji: panią Małgorzatą Markowską oraz panem Mirosławem Rubachą. Elektrośmieci zostaną wymienione na punkty, za które nasza szkoła będzie mogła pozyskać wyposażenie i pomoce dydaktyczne z Funduszu Oświatowego. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w zbiórce!