Nowy projekt w Szkole Podstawowej nr 108 im. Juliana Tuwima – nawiązujemy współpracę z Chinami!

Międzynarodowa konferencja dotycząca współpracy w zakresie edukacji
„4th China Ningbo – CEEC Educational Cooperation Conference”

Ceremonia otwarcia konferencji
Od lewej: Dyrektor Wydziału Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych Departamentu Edukacji we Wrocławiu, Kierownik Wydziału Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych Departamentu Edukacji we Wrocławiu, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 108 im. Juliana Tuwima we Wrocławiu, Specjalny Wysłannik Chińskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Dyrektor Wydziału Edukacji w Ningbo, Wicekonsul RP w Szanghaju i Gość konferencji

Intencyjne uzgodnienie współpracy
Od lewej: Dyrektor SP108 we Wrocławiu i Dyrektor szkoły w Ningbo /Chiny/

Panel dyskusyjny na temat edukacji