Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Człowiek-Architektura-Środowisko”

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Człowiek-Architektura Środowisko”

Tuż przed ogłoszeniem pandemii uczniowie naszej szkoły zdążyli  przekazać do biblioteki  prace fotograficzne na XXVII Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej „Ziemia jest jedna” , który w tym roku przebiegał pod hasłem „Człowiek-Architektura-Środowisko”. Uczniowie, którzy w etapie szkolnym zdobyli najlepsze miejsca reprezentują naszą szkołę w etapie ogólnopolskim:  Zuzanna Mioduszewska z kl. 5b (I miejsce za cykl zdjęć „Moja Tajlandia”,  Zuzanna Altman z klasy 5b (II miejsce – za fotografie „Nadodrzański tryptyk” i Amelia Rydzik z klasy 6a (III miejsce – „Most”.

Rozstrzygnięcie etapu ogólnopolskiego oraz wirtualna wystawa prac uczniów przypadnie na koniec roku szkolnego i początek tegorocznych wakacji.  Wystawa prezentowana będzie na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury Wrocław –Śródmieście. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia wystawy.

Organizator etapu szkolnego – mgr  Halina Włoszczyńska