Podziękowania i wyróżnienie dla wolontariuszy

W Centrum Historii Zajezdnia odbyło się spotkanie z wolontariuszami, którzy byli i są nieocenionym wsparciem w działaniach pomocowych na rzecz uchodźców z Ukrainy. Był to czas doceniania ich pracy i wymiany doświadczeń.

Podczas uroczystości wyróżnienie odebrali również wolontariusze z naszej szkoły. Szkolny klub wolontariatu reprezentowali: mgr Paula Anna Minta (opiekun wolontariatu) oraz uczennice klas ósmych: Amelia Adamczyk, Zuzanna Greloch, Patrycja Krzepkowska i Martyna Piskorek.

Dziękuję Wam za Wasze ogromne pokłady troski, zaufania i odpowiedzialności. Dziękuję, że w czasie beznadziei nieśliście nadzieję drugiemu człowiekowi. Jestem z Was, kochani wolontariusze, bardzo dumny. Jestem szczęśliwy, widząc, że w otwartych drzwiach Wrocławia czekają ludzie z otwartymi sercami i dłońmi – podkreślił podczas uroczystości Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia.