Prace uczniów na wernisażu wystawy ogólnopolskiego konkursu

Uczniowie klas ósmych wzięli udział w wernisażu wystawy Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz okiem artysty – Joan Miro”.

Na konkurs napłynęły 1.253 prace plastyczne ze 139 szkół i pracowni plastycznych z całej Polski. Do wystawy pokonkursowej organizatorzy zakwalifikowali 189 prac z 91 placówek.

W etapie ogólnopolskim wyróżnienie otrzymała Zuzanna Altman z klasy 8b, która zdobyła I miejsce w szkole w kategorii „Fotografia”. Do wystawy ogólnopolskiej zakwalifikowała się też praca Karola Cisonia z klasy 8a – I miejsce w szkole w kategorii „Grafika komputerowa” oraz prace fotograficzne Zuzanny Mioduszewskiej z klasy 8b (II miejsce w etapie szkolnym). Naszą szkołę reprezentowały również Wiktoria Dekarz i Viktoria Kozak klasy 8b (III miejsce w etapie szkolnym). Opiekunem artystycznym konkursu była p. Halina Włoszczyńska, nauczyciel bibliotekarz.