Relacja z turnieju policyjnego „Pomagajmy sobie wzajemnie”

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w turnieju policyjnym „Pomagajmy sobie wzajemnie”. W turnieju mieli do pokonania cztery konkurencje. Musieli się w nich wykazać zarówno sprawnością fizyczną i koncentracją. Wyszło im to bardzo dobrze, ponieważ zajęli drugie miejsce!

W pierwszej konkurencji przedstawiona była scenka, w której uczniowie byli świadkami dokonanego przestępstwa. Następnie musieli oni odpowiedzieć na 10 pytań testowych dotyczących zaistniałej sytuacji.

Drugą konkurencją był tor przeszkód, który uczniowie musieli pokonać jak najszybciej.

W trzeciej konkurencji nasza drużyna miała za zadanie ubrać policjanta w umundurowanie specjalne wykorzystywane przez policjantów przy zabezpieczeniu imprez masowych w jak najkrótszym czasie.

Ostatnim zadaniem był slalom z piłką między tyczkami.

Serdecznie gratulujemy!