Rok Dobrych Relacji – uczniowie klas ósmych na koncercie Sary James

Z okazji „Dnia Dziecka”, na placu Wolności, odbył się koncert ambasadorki Roku Dobrych Relacji – Sary James. W imprezie wzięli udział uczniowie klas ósmych z naszej szkoły.

Do udziału w koncercie, który odbył się się 1 czerwca, organizatorzy zaprosili uczennice i uczniów wrocławskich szkół podstawowych. Przed występem nastoletniej piosenkarki, poinformowano o wynikach konkursu „Wkręć się w dobre relacje”, organizowanego w ramach Wrocławskiego Roku Dobrych Relacji.

Sara James jest zwyciężczynią czwartej edycji programu „The Voice Kids”. Ponadto piosenkarka reprezentowała Polskę podczas 19. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2021 roku (zajęła w nim drugie miejsce).

W trakcie koncertu uczniowie klas ósmych mieli okazję spotkać p. Jacka Sutryka, prezydenta Wrocławia.