Ruszyła rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Rozpoczęła się rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych, oddziałów przedszkolnych i przedszkoli. Rekrutacja odbywa się przy pomocy systemu elektronicznego (dostępnego na stronie: rekrutacje.edu.wroclaw.pl). Po zalogowaniu do systemu należy wypełnić wniosek, wydrukować go i złożyć w sekretariacie szkoły. Rekrutacja do pierwszych klas szkół podstawowych odbywa się w dniach 21 – 25 maja, zaś do oddziałów przedszkolnych i przedszkoli w dniach 23 – 29 maja.

Osoby nie korzystające z komputera i Internetu powinny pobrać wniosek wraz z załącznikami w dowolnej szkole/przedszkolu i złożyć je w wybranej placówce. Informacji na temat rekrutacji udziela sekretariat szkoły oraz można je znaleźć na stronie: rekrutacje.edu.wroclaw.pl.

W przypadku problemów z logowaniem do elektronicznego systemu rekrutacji i trudności z jego obsługą, można skorzystać z pomocy naszych pracowników w następujących dniach i godzinach: poniedziałek – środa 9:00 – 13:30 (Katarzyna Malinowska, pokój pedagoga), czwartek 10:30 – 11:30 i piątek 9:30 – 10:30 (Karolina Sakowska, sala nr 35).

więcej informacji