Sportowa Liga Klas

Sportowa Liga Klas

W październiku zainaugurowaliśmy rozgrywki Sportowej Ligii Klas w tym roku szkolnym. Pierwszy turniej rozegraliśmy w piłkę nożną.

W turnieju kl. 7-8 po bardzo emocjonującym finale wynik rozstrzygnął się dopiero w dogrywce. Zawodnicy z klasy 8a bardzo skutecznie grali z kontrataku i ostatecznie pokonali w finale klasę 7b 3:1. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Szymon Lech, który w całym turnieju zdobył 6 bramek.

W turnieju kl. 4-6 również emocji nie brakowało. W poszczególnych etapach turnieju mogliśmy oglądać dogrywkę oraz rzuty karne. Każda klasa dała z siebie wszystko. Pierwsze miejsce zajęła klasa 6b, która
w finale pokonała swoich rówieśników z klasy 6c 5:1. Klasa 6b w całym turnieju straciła tylko jedną bramkę
i mogła pochwalić się znakomitym dodatnim bilansem bramkowym. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Eryk Masepiuk.

Aktualna tabela z punktacją dostępna w załącznikach poniżej oraz standardowo na tablicy w bloku sportowym szkoły:)