Walentynkowa lekcja w świetlicy

W szkolnej świetlicy odbyła się wyjątkowa lekcja z okazji walentynek.


Wychowawca świetlicy Artur Jasiński poprowadził fascynujący wykład na temat historii św. Walentego oraz zwyczajów związanych z Walentynkami w różnych krajach świata. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowieści, zdobywając nowe informacje na temat tego romantycznego święta.

Po wykładzie uczniowie wzięli udział w kreatywnych zajęciach. Z radością i entuzjazmem rysowały serduszka, tworzyły urocze laurki oraz brały udział w różnorodnych zabawach tematycznych. Atmosfera była pełna radości i wzajemnej życzliwości, a uczestnicy lekcji świetnie bawili się, rozwijając jednocześnie swoją wyobraźnię i zdolności artystyczne.

Lekcja w świetlicy była doskonałą okazją do integrowania się dzieci, podkreślając jednocześnie wartości związane z miłością i przyjaźnią. Dzięki zaangażowaniu wychowawców świetlicy oraz zaangażowaniu uczniów, 14 lutego stało się niezapomnianym dniem pełnym radości i pozytywnych emocji dla wszystkich uczestników szkolnej świetlicy.