Zdjęcia uczniów na wystawie w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej

„Kadruj z książką” to akcja promująca szkolną bibliotekę i czytelnictwo. Zdjęcia, które przygotowali m.in. uczniowie naszej szkoły, można obejrzeć na wystawie w Galerii Podróżnika w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu.

Wspomniana akcja trwała od kwietnia 2022 roku. Zaangażowali się w nią uczniowie obecnych klas: 6b, 7b, 8a i 8b oraz ubiegłoroczny oddział przedszkolny i obie klasy ósme. Wszyscy wybierali interesujące książki, następnie robili fotografie tak, aby stać się częścią okładki wybranej książki.

Zdjęcia naszych uczniów można zobaczyć na wystawie w Klubie Podróżnika Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego. Wystawa dostępna jest do 17 października 2022 roku. Inicjatorką akcji w szkole była pani Halina Włoszczyńska.