Zwycięstwo w konkursie „Razem można więcej”

Zwycięstwo w konkursie „Razem można więcej”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Razem można więcej” zorganizowanym w ramach Współpracy na Nadodrzu.

Konkurs odbywał się na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 we Wrocławiu. Wzięły w nim udział czteroosobowe zespoły reprezentujące: szkołę podstawową nr 58, szkołę podstawową nr 93 oraz naszą placówkę. W skład drużyny z naszej szkoły weszli: Maja Ludwa (kl. Va), Kacper Dzigman (kl. Va), Marek Łaba (kl. Vb) i Zuzanna Greloch (kl. Vb).

Zespoły musiały zmierzyć się z teoretycznymi oraz praktycznymi zadaniami związanymi z działalnością organizacji pozarządowych, ogólnopolskimi kampaniami społecznymi oraz ekonomią społeczną. Zawodników naszej szkoły wspierali uczniowie klas piątych. Wyposażeni w plakaty, transparenty i pompony głośno dopingowali swoich rówieśników.

Opłaciło się! Drużyna z naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce w konkursie. Gratulujemy!

Tekst przygotował: Karol Pospiech