Czytamy lekturę Doktor Dolittle i jego zwierzęta – 2c

Jednym z naszych głównych priorytetów jest rozpowszechnianie czytania wśród dzieci i młodzieży, dlatego raz w miesiącu będziemy zapraszać rodziców naszej klasy do wspólnego czytania.

We wrześniu przyjęła nasze zaproszenie jedna z mam, Pani Agnieszka P. Przeczytała nam kilka przygód śmiesznego Doktora i jego przyjaciół. Po wysłuchanej lekturze sprawdziliśmy zdobytą wiedzę podczas pracy grupowej, wykonaliśmy ciekawe ilustracje oraz rozwiązaliśmy quiz.

Dzień Chłopca w naszej klasie

Dzień 30 września był szczególnym dniem w życiu naszej klasy. Dziewczynki podarowały Chłopcom słodki poczęstunek, piękny uśmiech oraz moc uścisków. Jesteśmy jak Rodzina…musimy o siebie dbać i szanować się nawzajem, takie komentarze można było usłyszeć. Nasi dżentelmeni czuli się wyjątkowo!

Zegary

Przyszedł czas na czas! Dzieci wykonały zegary z papierowych talerzyków. Własnoręcznie wykonane pomoce dydaktyczne to ogromna motywacja do zdobywania wiedzy. Dlatego każde zadanie w rozwiązywaliśmy bez najmniejszych problemów!