Od lat doskonalimy warsztat pracy przyszłych nauczycieli

Kolejny raz nasza praca dydaktyczno-wychowawcza została doceniona przez Dyrekcję oraz Metodyków Centrum Edukacji Nauczycielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. 

Od lat nasza szkoła współpracuje z Centrum Edukacji Nauczycielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego w ramach praktyk studenckich, podczas których efektywnie rozwijamy kompetencje dydaktyczne i psychologiczno-pedagogiczne przyszłych nauczycieli. Dbamy o wysoki poziom kształcenia praktycznego studentów różnych specjalności, także teraz – w trudnym okresie pandemii.

Opiekunowie metodyczni praktyk studenckich z ramienia SP nr 108:

  • koordynator szkolny i opiekun: mgr Łukasz Gregorowicz,
  • opiekunowie: mgr Justyna Lech, mgr Karol Pospiech, mgr Mirosław Rubacha.

Podziękowanie zostało zamieszczone na stronie głównej Centrum Edukacji Nauczycielskiej.