Prace fotograficzne „Magia roślin-drzewo” uczniów naszej szkoły na wystawie

Prace fotograficzne „Magia roślin-drzewo” uczniów naszej szkoły na wystawie ogólnopolskiej Konkursu Plastycznego z cyklu „Ziemia jest jedna”.

27 kwietnia 2022 roku w MDK Wrocław-Śródmieście rozpoczęła się wystawa XXIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego o tematyce ekologicznej z cyklu „Ziemia jest jedna” – „Magia roślin- drzewo”. Naszą szkołę w konkursie ogólnopolskim reprezentowały uczennice, które zdobyły w etapie szkolnym następujące miejsca:

I miejsce: Amelia Adamczyk z kl. 8a i Zuzanna Altman z kl. 7b

II miejsce: Nikola Rottenbusch z kl. 7a

III miejsce: Anna Szczęsna z kl. 7b

Do wystawy zakwalifikowały się 234 prace z 779 prac nadesłanych z całej Polski z 81 szkół i domów kultury. Wystawę można oglądać do 25 maja 2022 roku w Galerii Twórczości Młodych lub na stronie internetowej MDK Wrocław -Śródmieście.

Opiekun konkursu była: mgr Halina Włoszczyńska