Remont sali gimnastycznej, pracowni przyrodniczo-chemicznej i nie tylko

Od kilku tygodni trwa modernizacja sali gimnastycznej oraz pracowni przyrodniczo-chemicznej. Ponadto na dachu szkoły pojawią się panele fotowoltaiczne. O inwestycji – w mediach społecznościowych – poinformował pan Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia.

Na sali gimnastycznej zaplanowano: wymianę posadzek, remont ścian i sufitów, montaż wentylacji z odzyskiem ciepła oraz nowe wyposażenie. Ponadto przebudowane zostanie zaplecze sanitarno-szatniowe; powstanie ogólnodostępna toaleta dla osób z niepełnosprawnościami.

Z kolei w sali przyrodniczo-chemicznej planujemy m.in. montaż dygestorium. Na dachu obiektu zamontujemy panele fotowoltaiczne – podkreśla prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk.

Inwestycja finansowana jest z budżetu miasta. Jej koszt to ponad 1,8 mln zł.

Fot. www.facebook.com/sutrykjacek