Zaproszenie: Ogólnopolski konkurs plastyczny o tematyce sportowej ,,Piłkarz Mundialu Katar 2022”

Szkoła Podstawowa nr 108 we Wrocławiu im. Juliana Tuwima zaprasza do udziału w Ogólnopolskim konkursie plastycznym o tematyce sportowej ,,Piłkarz Mundialu Katar 2022”.

Konkurs plastyczny przeznaczony jest dla uczniów szkoły podstawowej, organizowany w następujących kategoriach:

• kategoria wiekowa – klasy IV-VI – wykonanie pracy plastycznej;
  • kategoria wiekowa – klasy VII-VIII – wykonanie pracy plastycznej i przedstawienie sylwetki.

Celami konkursu są, m.in. przybliżenie sylwetki zawodnika uczestniczącego w Mistrzostwach Świata w Katarze 2022, popularyzacja piłki nożnej oraz wydarzenia sportowego, eksponowanie umiejętności oraz zainteresowań plastycznych uczestników konkursu, pobudzenie zainteresowania sportem w tym propagowanie zdrowego stylu życia oraz poznawanie i akceptacja różnych kultur.

Prace w formacie A3 należy nadsyłać do 31 marca 2023 na adres:

Szkoła Podstawowa nr 108 im. Juliana Tuwima
ul. Bolesława Chrobrego 3
z dopiskiem: „Piłkarz Mundialu Katar 2022”

Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie.

REGULAMIN KONKURSU [KLIKNIJ TUTAJ]