Konferencje z rodzicami prowadzone przez uczniów

Podsumowanie pierwszego półrocza w klasach I- IV realizowanego w ramach międzynarodowego programu IB PYP.

W poniedziałek i we wtorek (16 i 17 stycznia 2023 roku) odbyły się – już po raz trzeci w nowej formule – spotkania z uczniów naszej szkoły. Prowadzona przez ucznia konferencja to możliwość zaprezentowania swojej wiedzy na wiele sposobów (pisanie, projekty, wytwory sztuki) oraz sposób na kształtowanie odpowiedzialności za własną naukę. Uczniowie mieli okazję opowiedzieć rodzicom o realizacji programu, swoich sukcesach (indywidualnych i klasowych), cechach z profilu ucznia, które kształtowali oraz istotnych wydarzeniach mijającego półrocza.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za aktywny udział i wspieranie nas w budowaniu Szkolnej Społeczności.