Podziękowanie za zaangażowanie w trakcie wizyty weryfikacyjnej

Za nami wizyta weryfikacyjna – najważniejszy element ubiegania się o certyfikat międzynarodowej organizacji International Baccalaureate. Uzyskanie autoryzacji pozwoli nam – jako jedynej publicznej szkole podstawowej w Polsce – na realizację programu IB Primary Years Programme.


Dziękujemy wszystkim, którzy – wspólnie z dyrekcją szkoły oraz nauczycielami – byli zaangażowani w wizytę weryfikacyjną. W spotkaniach z przedstawicielami organizacji IB udział wzięli m.in. uczniowie klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych, rodzice, a także przedstawiciele organu prowadzącego.

Wizytatorzy wielokrotnie zwracali uwagę na zaangażowanie wszystkich rozmówców oraz ich przygotowanie. Bardzo Wam za to dziękujemy!

Czekamy teraz na decyzję International Baccalaureate w sprawie autoryzacji dla naszej szkoły.